تحلیل روزانه بازار بورس و ارز،فارکس

تجارت طلا، نفت،سهام،ارز با افتتاح حساب در بروکر معتبر PCM

تحلیل روزانه بازار بورس و ارز،فارکس

تجارت طلا، نفت،سهام،ارز با افتتاح حساب در بروکر معتبر PCM

مشخصات بلاگ
تحلیل روزانه بازار بورس و ارز،فارکس

تحلیل تکنیکال و فاندامنتال بازار بورس و ارز،فارکس
افتتاح حساب در بروکرهای معتبر و رگوله FBS و PCM

تبلیغات

چشم انداز هفتگی بازار فارکس 2-6 جولای

سه شنبه, ۳ جولای ۲۰۱۸، ۱۰:۰۵ ق.ظ


🔍چشم انداز هفتگی بازار ارز 2-6 جولای،2018
 
آتش بازی آن هم نه فقط به مناسبت چهارم جولای( روز استقلال آمریکا)
بازارهای ارز پایان ترکیبی را در سه ماهه دوم داشتند که شاهد قوت گرفتن دلار آمریکا بود. بعد چه می شود؟ هفته نخست سه ماهه سوم که هفته تعطیلات روز استقلال آمریکاست، با دستمزدهای غیر کشاورزی، گزارشات FOMC و موارد دیگر کاملا تکمیل شد. در ادامه موارد برجسته هفته پیش رو را می آوریم.
نگرانی ها در مورد روابط تجاری چین-آمریکا در صدر اخبار است. برای تنوع ترامپ ترجیح داد که برای مقابله با سرمایه گذاری چین از موسسه CIFUS استفاده کند تا قانون اضطراری. این ترجیح به بازارها اجازه داد تا تثبیت شوند و یک فضای ریسک دار اتفاق بیفتد. داده های آمریکا با ارقام تورم فدرال، هزینه مصرف شخصی core و یک خطای 2% درمورد نسخه نهایی تولید ناخالص ملی سه ماهه نخست ترکیب شد. سفارشات کالاهای بادوام همچنین یک نتیجه ترکیبی با خطادر مورد قیمت core داشت ولی بازنگری ها روند بهبود داشتند. نشست سران اتحادیه اروپا به توافق درمورد مهاجرت انجامید و این توافق باعث صعود یورو شد چرا که بحران سیاسی از سوی انجلا مرکل در آلمان رو به وخامت گذاشت. پوند بریتانیا با بهبود تولیدناخالص ملی سه ماهه نخست تا رقم 0.2% حمایت می شود ولی همچنان موضوع برکسیت پس از نشست سران اتحادیه اروپا در ابهام است. دلار کانادا باتوجه به افزایش بهای نفت روند بهبود دارد( بیشتر مربوط به فهرست موجودی نفت این هفته).
 
دوشنبه 2 جولای 2018
 
🌀شاخص PMI تولیدی موسسه ISM: دوشنبه ساعت 14:00
نخستین نکته درمورد NFP است که انتظار می رود از رقم 58.7 به 58.2 برسد که همچنان بازتابی از رشد فزاینده در بخش تولید است. پش بینی می شود که اجزای قیمت که معیار دیگری از تورم است و از سوی بازارها با دقت زیر نظر گرفته می شود، از سطح بسیار بالای 79.5 به 74.3 برسد که همچنان نشاندهنده فشارهای قیمت است.
 
سه شنبه 3 جولای 2018
 
🌀تصمیم نرخ بهره استرالیا: سه شنبه ساعت 4:30
رزرو بانک استرالیا نرخ بهره خود را حدود دو سال است که تغییر نداده است. بعید است که این بار تفاوتی صورت بگیرد. انتظار می رود که فیلیپ لاو و همراهانش نرخ نقد را در رقم 1.50% ثابت نگه دارند. بیانیه بانک هم در این چندماه اخیر به سختی تغییر کرده است. هرگونه هشدار در مورد روابط تجاری ممکن است بر دلار استرالیا فشار وارد کند. بانک رزرو نیوزلند یک بیانیه تمایل به کاهش نرخ دارد که احتمالا رزرو بانک استرالیا آن را دنبال میکند.
 
چهارشنبه 4 جولای 2018
 
🌀شاخص PMI خدماتی انگلیس: چهارشنبه ساعت 8:30
سومین و آخرین شاخص های مدیریت خرید در آمریکا برای بخش خدماتی است که یکی از مهم ترین و بزرگترین بخش هاست. بررسی رو به جلوی رقم 54 را در ماه می نشان می دهد و انتظار می رود که در خوانش ژوئن به رقم 53.9 کاهش پیدا کند.افزایش رشد طی فصل بهار احتمالا اندیکاتور و پوند را بالا بکشد درحالیکه نگرانی ها درمورد برکسیت روند کندی به آن می دهد.
 
پنجشنبه 5 جولای 2018
 
🌀دستمزدهای غیرکشاورزی ADP(موسسه پردازش اتوماتیک داده ها): پنجشنبه ساعت 12:15
این گزارش شغلی برای بخش خصوصی برای روز سه شنبه در نظر گرفته شده است چون چهارشنبه چهارم جولای تعطیلات روز استقلال آمریکا است.گزارش ADP کاهش اندک درآمدهای شغلی در ماه می را به همراه داشت: 178k طی چندسال اخیر. به احتمال زیاد رشد بالایی را در پیش داریم: 190k. هرگونه انحراف قابل توجه نه تنها دلار را حرکت میدهد بلکه همچنین برآورده کننده انتظارات ما درمورد گزارش دستمزدهای غیرکشاورزی روز جمعه خواهد بود.
 
🌀شاخص PMI غیر تولیدی موسسه ISM: پنجشنبه ساعت 14:00
شبیه گزارش بخش خدمات، انتشار گزارش بخش خدمات نشان دهنده سطح مشابه رشد در ماه می بود: 58.6. همچنین یک سقوط ناچیز 58.3 بسیار محتمل است. اجزای قیمت هدلاین و اشتغال آخرین موارد پیش از گزارش دستمزدهای غیرکشاورزی هستند.
 
🌀گزارش نشست کمیته بازار آزاد فدرال FOMC: پنجشنبه ساعت 18:00
بانک فدرال گزارشات را از ماه ژوئن که تمایل به افزایش نرخ را ارائه می دهد، منتشر می کند. همچنین فدرال برای افزایش نرخ بهره روند صعودی داشت و امسال افزایش دونرخ بهره را نشان داد. اینکه تا چه میزان فدرال خوشبین است و چقدر نگران معامله، قابل توجه است.مقام ارشد فدرال ژروم پاول به طور خلاصه در نشست خبری در مورد معامله گفت و اینکه معاهدات تجاری جای نگرانی دارند. این گزارشات ممکن است دراین مورد موارد بیشتری را نشان دهند. موضوع بعدی در مورد دستمزدهاست که بنابر سخنان پاول گیج کننده است
 
 جمعه 6 جولای 2018
 
🌀اثر تعرفه های آمریکا روی چین: جمعه 
چند هفته پیش آمریکا تعرفه ای بالغ بر 50 بیلیون دلار را روی کالاهای چینی اعلام کرد ولی این تعرفه ها از 6 جولای اعمال می شوند. چین اعلام کرد که تلافی میکند. زمان بین اعلام و اعمال واقعی برای مذاکرات مناسب است هرچند هیچ حرکت معناداری برای انجام ندادن وجود ندارد. درصورتیکه توافق در دقایق پایانی رخ بدهد، فضای ریسکی بر نزول ین اثر میگذارد و همچنین بر دلار آمریکا فشار وارد میکند به ویژه نسبت به ارزهای کالایی. اگر تعرفه های مشترک اعمال شوند و آمریکا تلافی نسبت به تعرفه های چین را اعلام کند، بر دلار فشار وارد می شود.
 
🌀دستمزدهای غیرکشاورزی آمریکا: جمعه ساعت 12:30
نخستین جمعه ماه شاه اندیکاتورهای اقتصادی است. گزارش شغلی ماه می با صعود 223k و رشد ماهانه 0.3% دستمزد بهتر از میزان انتظار است و هر دو اهمیت کمی دارند. سالهاست که درآمدها در ماه می رشدی تا حدود 2.7% داشتند. همین رقم را برای ژوئن در نظر میگیریم: افزایش 200kشغل و افزایش دستمزد تا رقم ماهانه 0.3%. هرگونه حرکت در رشد دستمزد سالانه 3% بر دلار آمریکا اثر میگذارد درحالیکه کاهش 2.5% به آن زیان می رساند. درآمدهای شغلی برای زیان به رقم 150k و برای رشد و اثر معنادار رقم 250k را نیاز دارند.
 
🌀گزارش شغلی کانادا: جمعه ساعت 12:30
کانادا دو ماه پی در پی است که افت شغلی دارد با رقم 7.5k در ماه می. احتمالا اکنون یک برگشت خواهیم داشت. پیش بینی می شود که نرخ بیکاری در همان رقم 5.8% بماند. قابل ذکر است که رشد دستمزد در کانادا اهمیت بالایی پیدا کرده است. رشد سالانه 3.9% در ماه می از دلار کانادا علیرغم افت ناامیدکننده مشاغل، حمایت میکند.
 
 
⌛️ساعات به وقت گرینویچ است.
 
جهت راهنمایی برای ثبت نام در کابین تریدری تان به این کانال مراجعه کنید لطفا:

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی